Turkcell-im’den şimdi tek tıkla Yahoo Go!

Turkcell’in tüm katma değerli hizmetlerine tek noktadan erişim sağlayan ve içeriğini yerel...

19.06.2008 - 11:23 | MediaCat

Turkcell’in tüm katma değerli hizmetlerine tek noktadan erişim sağlayan ve içeriğini yerel ve uluslararası iş ortaklarıyla zenginleştiren turkcell-im, şimdi de Yahoo Go!’ya tek tıkla erişim olanağı sunuyor.

Turkcell, turkcell-im’de marka işbirlikleriyle müşterilerine yaşattığı “gerçek internet” deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Turkcell ile Yahoo! arasında yapılan anlaşmayla Türkiye’de ilk defa turkcell-im üzerinden Yahoo Go!’ya tek tıkla erişilebiliyor.

Mobil kullanıcılar için internet üzerindeki en önemli başlangıç noktalarından biri olan Yahoo Go! 2.0, özel tasarımı, internetteki herhangi bir içerikle özelleştirilebilir olması ve mobil arama için geliştirilmiş Yahoo! oneSearch ile mobil internet deneyimine yeni bir anlam kazandırıyor. Turkcell müşterileri Yahoo Go!’ya wap.turkcell-im.com.tr’den kolayca ulaşabiliyor.

Mobil uygulamalarda Yahoo!’nun “amiral gemisi” olan Yahoo Go!, Turkcell abonelerinin cep telefonlarıyla en zengin internet deneyimini yaşamasını kolaylaştıracak. Tüm web’den içerik alma olanağı sağlayan Yahoo Go!, mobil kullanıcıların istedikleri zamanda ve biçimde tam olarak ihtiyaç duyduklarına ulaşmasına olanak tanıyor.

turkcell-im sayesinde kullanıcılar cep telefonlarıyla istedikleri sitelere bilgisayarlarıyla eriştikleri kadar kolay erişebilecek ve aynı internet deneyimini yaşayabilecek. İnternet uyumlu cep telefonu kullanan tüm Turkcell aboneleri turkcell-im’e erişebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.