MediaCat

Fark ettiniz mi?

Ünlü isimler, Turkcell’in otizmli çocukların eğitimine destek veren uygulaması için kamera karşısında.

Fark ettiniz mi?

Engel Tanımayanlar çatısı altında Milli Eğitim Bakanlığı himayesinde ve Tohum Otizm Vakfı’nın içerik katkılarıyla İçimdeki Hazine projesini hayata geçiren Turkcell; otizm spektrum bozukluğu, down sendromu ve öğrenme zorlukları yaşayan çocukların eğitimine dijital bir destek vermek amacıyla çocuk psikologları ve eğitmenler gözetiminde geliştirilen eğitici oyun uygulaması İçimdeki Hazine için yayınladığı yeni reklam filmiyle karşımızda.

Özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların zihinsel, davranışsal ve duygusal gelişimlerine destek olmasının yanı sıra aileler ve özel eğitim öğretmenlerine de çocukların gelişimlerini takip edebilecekleri anlık raporlar ve bilgilendirici içerikler sunan İçimdeki Hazine uygulaması için hazırlanan filmde Ali Poyrazoğlu, Bade İşçil, Kıvanç Kasabalı, Emre Karayel, Pelin Karahan ve Sedef Avcı, otizmli çocuklarla birlikte kamera karşısına geçti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.