Turkcell en iyi marşı hazırlayanı Litvanya’ya götürüyor

Turkcell’in Avrupa Basketbol Şampiyonası’na özel tasarladığı www.beklebizilitvanya.com’daki yarışma katılımcılara hediye kazanma fırsatı sunuyor. Katılımcılar marş kliplerini siteye yükleyecek, oylama sonucu kazananlar şampiyonada final maçını seyretmeye ya da T20 sahibi olmaya hak kazanacak.

18.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in Avrupa Basketbol Şampiyonası’na özel tasarladığı beklebizilitvanya.com’daki yarışma katılımcılara hediye kazanma fırsatı sunuyor. Katılımcılar marş kliplerini siteye yükleyecek, oylama sonucu kazananlar şampiyonada final maçını seyretmeye ya da T20 sahibi olmaya hak kazanacak.

A Basketbol Milli Takımımıza verdiği ana sponsorluk desteğini 2015 yılına kadar yenileyen Turkcell, 31 Ağustos-18 Eylül tarihlerinde Litvanya’da düzenlenecek 2011 FIBA Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesi çeşitli kampanya ve etkinliklerle turnuva heyecanına start verdi.
Turkcell, www.beklebizilitvanya.com adresi üzerinden başlattığı yarışma ile taraftar ruhuna güvenenlere EuroBasket 2011 Litvanya finaline katılma ve 10 adet T 20 Maxiphone’dan birini kazanma şansı veriyor.
Forma, enstrümanlar, müzikal destek Turkcell’den…
‘Futbolun Güney Afrika vuvuzelası varsa basketbolun Litvanya davulu var’ fikrinden yola çıkan kampanya, www.beklebizilitvanya.com adresinde katılımcıları en iyi marş videosu hazırlamaya davet ediyor. Katılımcılar kendi fotoğrafları ile birlikte iki arkadaşının fotoğrafını davulcu, zilci ve trampetçi karakterlerine can vermek üzere siteye yükleyerek hazırladıkları marşı çalıyorlar. İsteyenler listeden hazır marşları seçerken, dileyenler kendi performanslarını yansıtabiliyor. Adaylar performanslarını video haline getirerek paylaşıma ve oylamaya açıyor. Facebook ve Twitter üzerinden link göndererek de paylaşılabilen videolardan en çok oy alanların yaratıcıları, bir arkadaşı ile birlikte Litvanya’da final maçı izleyecek. 25 Ağustos’ta sona erecek yarışma sonucu 10 şanslı taraftar da Turkcell T20 marka cep telefonun sahibi olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.