Turkcell Akademi’ye CorpU’dan dördüncü ödül

Turkcell ekosisteminin gelişim merkezi Turkcell Akademi, Corporate University Xchange’den (CorpU) dördüncü kez Mükemmeliyet ve İnovasyon Ödülü aldı.

16.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Turkcell ekosisteminin gelişim merkezi Turkcell Akademi, Corporate University Xchange’den  (CorpU) dördüncü kez Mükemmeliyet ve İnovasyon Ödülü aldı. 

“Markalaşma” kategorisinde ödüle layık görülen Turkcell Akademi, 2008, 2010 ve 2011 yıllarında da CorpU’dan ödül kazanmıştı. Türkiye’de CorpU Ödülleri’ne sahip tek kurum Turkcell Akademi. Turkcell’in, insana yatırım ilkesi doğrultusunda çalışanları için kurduğu bilgi yönetimi ve gelişim merkezi Turkcell Akademi, 13. Corporate University Xchange Mükemmeliyet ve İnovasyon Ödülleri’nde (CorpU Mükemmeliyet Ödülleri) ‘’Üniversite- Sanayi iş birlikleri’’ ile “Markalaşma” dalında ödüle layık görüldü. Turkcell Akademi’nin ödülü, 15 Mayıs akşamı 2012 Küresel Liderlik Kongresi sonrasında gerçekleştirilen törende takdim edildi.

The CorpU Mükemmeliyet ve Yaratıcılık Ödülleri, şirketlerin şirket içi eğitim ve yetenek programlarını değerlendiren köklü ve tarafsız bir organizasyon. Johnson & Johnson, Hitachi Data Systems, Shell Oil, UPS, Symantec gibi prestijli firmaların yetkililerinden oluşan bağımsız jüri kurulu, şirketlerin ve kamu kuruluşlarının çalışan performansını arttırmak için uygulamaya koydukları eğitim programlarını araştırarak en iyileri ödüllendiriyorlar.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.