Turkcell Akademi’ye ASTD’den 2 ödül

ASTD, Turkcell Akademi’yi, müşteri memnuniyeti ve bağlılığı süreçlerine kattığı değer kapsamında, sunduğu Müşteri 2.0 Gelişim Programıyla 2 dalda birden ödüllendirdi.

10.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın işyerinde öğrenme ve performans konusunda en büyük organizasyonu olan ASTD, Turkcell Akademi’yi, müşteri memnuniyeti ve bağlılığı süreçlerine kattığı değer kapsamında, sunduğu Müşteri 2.0 Gelişim Programıyla 2 dalda birden ödüllendirdi.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kurumsal eğitim ve gelişim alanında da uluslararası başarılara imza attı. Dünyanın işyerinde öğrenme ve performans konusunda en büyük organizasyonu olan ASTD (American Society for Training & Development – Amerikan Eğitim ve Gelişim Derneği), Turkcell Akademi’yi “İşyerinde Öğrenme ve Gelişim” kategorisinde  “Uygulamada Mükemmeliyet” ödülüne örnek gösterilirken, “Organizasyonel Öğrenme” kategorisinde ise “Uygulamada Mükemmeliyet” ödülüne layık görüldü.

 

 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.