Turkcell 3G Blackberry Bold’u pazara sundu

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Blackberry Bold 9000 model telefonu dünyanın her yerindeki...

14.08.2008 - 10:51 | MediaCat

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, Blackberry Bold 9000 model telefonu dünyanın her yerindeki yüksek hızlı geniş bant internet erişimi (tri-band HSDPA) sağlayan mobil telefon şebekelerini destekliyor.

Telefonda GPS ve Wi-Fi özelliklerinin yanı sıra, IBB Trafik, MatriksMobile ve Webreska Navigasyon uygulamalarını 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak.

Açıklamaya göre, Türkiye’de bu yıl sonunda dağıtılması beklenen 3G lisansları sonrasında bu özelliği de kullanılabilecek olan Blackberry Bold, 3G hizmetlerini mevcut hızların “en az 70 kat” üzerinde verebilecek.

BLACKBERRY BOLD 9000’UN ÖZELLİKLERİ

Seçkin malzemelerle üretilen, zarif ve çarpıcı görüntüsüyle dikkat çeken BlackBerry Bold; profesyoneller ve iş dünyasında gücü elinde tutanlara, eşsiz işlevsellik ve performansı tek bir akıllı telefonda sunmak için tasarlandı. Dünya genelindeki yüksek hızda triband HSDPA şebekelerini destekleyen ilk akıllı telefon olan BlackBerry Bold; dahili GPS, Wi-Fi ve zengin multimedya özellikleri içeriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.