Turkcell “En Gözde 50 Şirket” araştırmasında ilk sırada

Turkcell, Bloomberg Businessweek dergisinin üniversiteli gençler arasında yaptığı “En Gözde 50 Şirket” araştırmasında da birinci sırayı aldı.

14.06.2011 - 00:00 | MediaCat

4 senedir Capital dergisi tarafından “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketi” seçilen Turkcell, Bloomberg Businessweek dergisinin üniversiteli gençler arasında yaptığı “En Gözde 50 Şirket” araştırmasında da birinci sırayı aldı. Turkcell, geçen sene aynı ankette yine gençlerin “En Gözde Şirket”i olarak seçilmişti.

101 üniversiteden 14 bin öğrenci katıldı

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin Realta Danışmanlık işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Gözde Şirketleri” araştırmasına 101 farklı üniversitede öğrenim görmeye devam eden 14 bin 215 öğrenci katıldı. Araştırma ile üniversite öğrencilerinin nasıl bir şirkette çalışmak istediklerini ve değişen tercihlerini ortaya koyma hedefi belirlenmişti.

“Gençlerin beklentilerine karşılık veriyoruz”

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv “Bu güzel sonuç teknolojide lider ve kurumsal kültüre sahip bir şirket olarak gençlerin beklentilerine karşılık verdiğimizin göstergesidir. Turkcell olarak gençlerden çıkacak fikirleri, onların yaratıcı güçlerini çok değerli buluyoruz. Onlarla bir araya gelebilmek, tanışmak için fırsatlar yaratıyoruz. Turkcell’in gençlerin gönlünde ilk sıraya yerleştiklerini bilmek bizler için çok değerli ve motive edici. Hep birlikte Türkiye’yi ve Turkcell’i daha ileri noktalara onlarla birlikte taşıyacağız” dedi. Ciliv, “Yeni nesil kendilerini her alanda geliştiren ve teknoloji dünyasındaki gelişmeleri günlük hayatlarında yakından hisseden, yaşayan gençlerden oluşuyor. Teknolojide lider ve müşteriye değer odaklı bir şirket olarak gençlerin beklentilerine karşılık verdiğimizi görmek ve onlar tarafından örnek gösterilmek beni çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.