Turkcell’in Uygulama Mağazası açıldı

Turkcell, cep telefonlarının yeteneklerini zenginleştirmek isteyenler için mobil uygulama mağazası Turkcell Uygulamalar’ı hizmete sundu...

26.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, cep telefonlarının yeteneklerini zenginleştirmek isteyenler için mobil uygulama mağazası Turkcell Uygulamalar’ı hizmete sundu. Cep telefonu kullanıcılarının; sağlık, finans, oyun, müzik, eğlence, güvenlik, hobi, eğitim gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılama ve hayatlarını kolaylaştırma amacıyla geliştirilmiş ücretsiz-ücretli bin 500’den fazla mobil uygulama içeren Turkcell Uygulamalar 500’ün üzerinde telefon desteği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Turkcell Uygulamalar Android platformlu cihazlar için Türkiye’deki ilk uygulama dükkânı olma özelliği de taşıyor.

Faturalı ya da HazırKart’lı tüm Turkcell’lilerin yararlanabildiği Turkcell Uygulamalar’a web  (www.turkcelluygulamalar.com) ve wap sitesi (wap.turkcelluygulamalar.com) üzerinden ulaşılabiliyor. Turkcell Uygulamalar’da yer alan uygulamaları gezmek ve incelemek tamamen ücretsiz.

Java (MIDP 2.0) destekli cihaz sahipleri, INDIR yazıp 2222’ye SMS atarak Turkcell Uygulamalar’ı cep telefonlarına indirebiliyor. Uygulamayı Android işletim sistemli cep telefonlarına yüklemek için de UYGULAMA yazıp 2222’ye SMS atmak yeterli. Kullanıcılar Turkcell Uygulamalar’dan cep telefonuna uygulama indirirken data bağlantısı için ücret ödemiyor. Eğer indirilen uygulama telefondan silinmişse aynı hat ve telefonu kullanarak tekrar indirmek ya da güncellemek de ücretsiz.

scroll.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.