Turkcell’in faaliyet raporu birincilik ödülü kazandı

Turkcell’in 2010 yılı Faaliyet Raporu, League of American Communications Professionals LLC (LACP) tarafından telekom sektöründe ‘dünyanın en iyi faaliyet raporu’ seçildi.

22.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in 2010 yılı Faaliyet Raporu, League of American Communications Professionals LLC (LACP) tarafından telekom sektöründe ‘dünyanın en iyi faaliyet raporu’ seçildi. Bunun dışında iki ayrı ödüle daha layık bulunan rapor, jüri üyelerinden büyük övgü aldı.

Turkcell, faaliyet raporu alanında önemli bir başarıya imza attı. Halkla ilişkiler platformlarından LACP, Turkcell’in 2010 faaliyet raporunu telekom alanında ‘dünyanın en iyi faaliyet’ raporu olarak değerlendirdi. Rapor ayrıca en iyi anlatım dalında (“Best Narrative”) dünya çapında “Altın”, Avrupa-Ortadoğu-Afrika (“EMEA”) bölgesinde ise “Platin” ödüle layık bulundu.

Alınan ödülü değerlendiren Turkcell Yatırımcı ve Uluslararsı Medya İlişkileri Bölüm Başkanı Nihat Narin “Şeffaflık, güvenilirlik, hesap verebilirlik ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeksizin hem şirketimize hem de paydaşlarımıza maksimum faydayı sağlamaya gayret etmekteyiz. Her yıl hazırladığımız faaliyet raporu da şeffaf kurumsal yönetişim anlayışımızın önemli bir aracı. 2010 yılı faaliyet raporumuzun kazandığı uluslararsı başarıdan tüm Turkcell ailesi olarak gurur duyuyoruz, emeği geçenleri kutluyoruz” dedi.

Toplamda yaklaşık 5000 başvuru kategorisini değerlendiren LACP jüri üyeleri, Turkcell’in raporuna 100 üzerinden 99 puan verdiler. Yaptıkları değerlendirmelerde, faaliyet raporunun modern tasarımı övgü alırken, “Turkcell’le Daha Fazla Hayat” konsepti, anlatımlar ve görsellerinin de çok beğenildiği ifade edildi.

Telekom sektöründe birinci seçilen Turkcell Faaliyet Raporu’nun ardından China Telecom ikinci, Hutchison Telecom ve Batelco üçüncü, Rogers Communication da dördüncülüğü elde etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.