Turkcell’den Ramazan bereketi

34 milyon Turkcell’li Ramazan boyunca geceleri bedava konuşma şansına sahip olacak...

13.08.2010 - 00:00 | MediaCat

34 milyon Turkcell’li Ramazan boyunca geceleri bedava konuşma şansına sahip olacak. Turkcell’liler ayrıca yenilikçi mobil servislerle ücretsiz olarak imsakiye bilgilerini alabilecek ve Ramazan’a özel sağlıklı beslenme önerilerinden faydalanabilecek.

Turkcell, müşterilerine en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeye, onlara avantajlı tarife ve kampanyalar sunmaya Ramazan ayında da devam ediyor. Turkcell Ramazan’a özel kampanya ve servisleriyle bu özel ayın bereketine bereket katıyor.  Aylık Nar kampanyasından yararlanan Turkcell Hazır Kart sahipleri Ramazan ayı boyunca 22.00–10.00 saatleri arasında bedava konuşma fırsatını yakalayacak. Ayrıca sunulan yenilikçi mobil servisler sayesinde; Turkcell’liler ücretsiz olarak imsakiye saatleri, Ramazan’a özel yemek menüleri ve sağlıklı beslenme önerileri gibi bilgileri SMS olarak alacak.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Müşterilerimize Turkcell farkını yaşatmak için en kaliteli iletişimi, hayatlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren hizmetleri avantajlı fiyatlarla veriyoruz. Ramazan ayı için özel kampanyamızla müşterilerimize ücretsiz konuşma imkanı ile  Ramazan’a özel imsakiye bilgisi, sağlıklı beslenme önerileri, iftar ve sahur menüleri gibi bilgileri ücretsiz ulaştıran servisler sunuyoruz. Ramazan ayına özel avantajlı kampanya ve servislerimizle müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracağımızı düşünüyor, hepimize hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.