Turkcell’den patronlara özel kulüp

Turkcell, kurumsal müşterileri için yepyeni bir ayrıcalıklar dünyası daha tasarladı.

30.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Turkcell Patronlar Kulübü; şirket patronlarına özel, verimliliklerini arttıracak, işlerini büyütecek ve hayatlarına değer katacak fırsatlar zinciri sunacak.

Yaklaşık 6000 patronun üye olacağı bu kulüpte, özel  mobil eğitimler, ücretsiz ürün servisler, marka iş birlikleri, duayen liderlerden seminerler gibi pek çok ayrıcalık Turkcell Patronlar Kulübü üyelerine sunulacak.

Turkcell Patronlar Kulübü, iş sahiplerinin sadece iletişim ihtiyaçları değil, kişisel ve sosyal hayatları da düşünülerek tasarlandı. “İletişim ihtiyaçları neler?”, “Hangi markaları kullanır?”, “Sosyal yaşamında neleri tercih eder?” gibi soruların yanıtları bulunarak, bu cevapların adreslendiği çözümler sunuldu. Patronların yüzde 78’in üzerinde iPhone ve Blackberry sahibi oldukları ve ortalamanın yüzde 50 üzerinde data kullanımları olduğu göz önünde bulundurularak hayatlarına hız ve kolaylıklar getirecek çözümler üretildi. 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.