Türkan Şoray’ın kızına 250 bin YTL’lik reklam teklifi

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur, sonunda kamera karşısına geçmeyi

05.02.2008 - 10:47 | MediaCat

Türkan Şoray’ın kızı Yağmur, sonunda kamera karşısına geçmeyi kabul etti. Sultan’ın kızı 250 bin YTL karşılığında bir kozmetik firmasının reklam filminde oynayacak.Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray’ın her zaman kameralardan uzak tutmaya çalıştığı ve eğitimini tamamlamasını istediği kızı Yağmur sonunda yapımcılardan gelen ısrarlara dayanamadı. Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren ve Amerika’da Medya Yöneticiliği dalında master yapan Yağmur’a bir kozmetik firmasından ret edemeyeceği bir teklif geldi.

Magazin kulislerinde 23 yaşındaki Yağmur’a bu reklam filminde oynaması için 250 bin YTL teklif edildiği konuşuluyor. Kızına gelen bu teklife sıcak bakan Türkan Şoray, eski eşi Cihan Ünal’la konuyu tartışacaklarını söyledi. Şoray, “Kızım kendi kararlarını verebilecek bir yaşta. Yağmur’a her zaman dizi ve film teklifleri geliyordu.


‘Kızım artık kendi kararlarını verebilir’

Ancak kızım tamamen kendi isteği doğrultusunda eğitimine önem vermeyi tercih etmiştir. Hayatında bazı planları var. Kendisine bir iş kurmayı da düşündüğünü söylemişti. Bu teklifi kabul edip etmediğini bilmiyorum ama gelecekteki projesi için sıcak baktığını biliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Bugün