Türk Tuborg’dan biraseverlere yeni bir platform: Brewmaster

Türk Tuborg, biraseverlerin beklentilerini artıracak kaliteli ürünler, çeşitlilik ve lezzet önerilerini bir araya getiren Tuborg Brewmaster platformunu duyuruyor.

24.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Türk Tuborg Brewmaster *
* Brewmaster, [bruvmastır okunur] bira üstadı anlamına gelmektedir.

Türkiye’nin ilk özel sektör birası unvanını taşıyan Türk Tuborg, şimdi de biraseverlerin beklentilerini artıracak kaliteli ürünler, çeşitlilik ve lezzet önerilerini bir araya getiren Tuborg Brewmaster platformunu duyuruyor.

Özellikle 2009 yılından itibaren hedef büyüterek müşterilerine "en iyi kalite" ve "en iyi hizmet"i sunmaya odaklanan Tuborg, ürünlerini de sloganında belirttiği üzere "adam gibi bira" konsepti etrafında konumlandırıyor.

Hem yüksek kaliteli üretim yaparak, hem de dünyanın önde gelen bira şirketlerine ait, herbiri kendi kategorisinde büyük önem ve değere sahip olan Leffe, Corona, Hoegaarden ve Guinness gibi bira markalarını ithal ederek Türk bira tüketicisi ile buluşturan Türk Tuborg, ülkemizin “Brewmaster”ı (bira üstadı) haline geliyor. Kalite ve gerçek çeşitliliğe odaklanan, olanla yetinmeyip daha fazlasına odaklanan, Türkiye bira pazarına yepyeni bir anlayış ve dinamizm getiren bir yaklaşımın eseri olan Tuborg Brewmaster platformunda tüm biraseverlerin keyif alacağı bir tat bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.brewmaster.com.tr

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.