MediaCat

Türk Telekom ve Siemens’den ‘Müşteri için Teknoloji’

Türk Telekom, en büyük yazılım ve teknoloji projelerinden biri için Siemens ile anlaştı.

Türk Telekom ve Siemens’den ‘Müşteri için Teknoloji’

Türk Telekom, en büyük yazılım ve teknoloji projelerinden biri için Siemens ile anlaştı. 167 yıldır Türkiye’de telekomünikasyon alanında hizmet veren Türk telekom, yeni bir projeye imza atıyor.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmek isteyen Telekom’un en büyük projelerinden biri olan Müşteri Hizmetleri ve Faturalama Projesi 8 modülden oluşuyor. İki yılda bitirilmesi planlanan projede 150 kişilik bir uygulama ekibi çalışıyor.

Nüfus Sayım Projesi olan MERNİS’ten sonra Türkiye’nin en büyük yazılım projesi olarak gündemde yerini alacak olan porje bir toplantıyla basına tanıtıldı. Basın toplantısında sözalan Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Celalettin Dinçer, “Müşteri İçin Teknoloji Projesi ile müşteri odaklı bir yapıya geçişi sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin değişken ihtiyaçlarına cevap verecek pazarlama modelleri hayata geçirebilecek ve bu ihtiyaçlardan doğan yeni servisleri hızla müşterilerimize sunacağız” şeklinde konuştu.

Siemens Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zafer İncecik de Türk Telekom’la birlikte böyle büyük bir projede yer almaktan gurur duyduklarını belirtti.

Siemens ile Telekom’un ortak projelerinin, yeni ve esnek tarife paketlerinin belirlenmesinde, müşterilerin fatura ödemelerinden yeni hizmet alımlarına kadar birçok işlemlerini web üzerinden yapabilmelerine, satış sonrasında verilen desteğin kapsamının daha da büyümesine ve hizmetin kalitesinin artmasına yardımcı olacağı düşünülüyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.