Türk Telekom ve Manchester United iş birliği

Türk Telekom ile Manchester United Futbol Kulübü arasındaki iş birliği kapsamında kulübün mobil hakları, online oyun hakları, sosyal medya projeleri, spor okullarına yönelik hakları ile çeşitli pazarlama ve ağırlama haklarının Türkiye'deki kullanımı üç yıllığına Türk Telekom’a verildi.

05.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom, çeşitli alanlarda iş birliği yaptığı stratejik iş ortaklarına bir dünya devini daha ekledi. Türk Telekom, dünyaca ünlü İngiliz futbol kulübü Manchester United ile sponsorluk iş birliği kurdu.

Türk Telekom Grubu şirketlerinden Avea ve Sobee’nin de dahil olduğu sponsorluk iş birliği uyarınca Manchester United’ın mobil hakları, online oyun hakları, sosyal medya projeleri, spor okullarına yönelik hakları, çeşitli pazarlama ve ağırlama haklarının Türkiye’deki kullanımı üç futbol sezonu boyunca Türk Telekom’a verildi.

Türk Telekom Grubu şirketlerinden Sobee’nin geliştirdiği ve dünyanın ilk on bire on bir oynanan online futbol oyunu olan I Can Football’un Manchester United Futbol Kulübü ile yapılan iş birliği kapsamında önemli bir yeri olacak. Yakın bir zamanda ikincisi çıkacak olan oyunda, Manchester United Futbol Kulübü’nün lisanslı içerikleri yer alacak.

SON KUPA İSTANBUL’A GELECEK
Manchester United’ın dünyaca ünlü futbolcularının Türk Telekom reklamlarında oynamasını da içeren iş birliği kapsamında kulübün son kazandığı Premier Lig Şampiyonluk Kupası’nın İstanbul’da sergilenmesi gibi etkinlikler de bulunuyor.

İş birliği ile ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, “Türk sporunun en büyük taraftarı Türk Telekom olarak yenilikçi bir bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz sponsorluklar ve kulüplerle yürüttüğümüz iş birlikleriyle spora önemli destek sağlıyoruz. Spor alanında üstlendiğimiz bu misyonla; sporun pek çok alanında değer katmak için çalışıyoruz. “Türkiye’nin En Değerli Markası” Türk Telekom olarak “Avrupa’nın En Değerli Futbol Markası olan Manchester United Futbol Kulübü” ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği de bu yaklaşımımızın bir sonucu. Bu iş birliğinden futbolun coşku ve heyecanına yakışır projeler çıkacağından eminiz” dedi.

Manchester United Ticari Direktörü Richard Arnold konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Dünyanın en sevilen sporunda en çok desteklenen kulüp olmak bizim için büyük bir şans ve bunun gibi anlaşmalar, taraftarlarımızla aramızda başka hiçbir kulübün sahip olamadığı bir bağ kurmamıza da imkan veriyor. Türkiye’deki futbolseverlerin bu spora olan tutkusu gayet iyi biliniyor ve Türk Telekom’un Manchester United taraftarlarını kulüp ile daha da yakınlaştıracak yenilikçi planları bizleri de heyecanlandırıyor. Futbolun popülerliği ve küresel çaptaki takipçilerimizin sayısındaki artışa paralel olarak, bu gibi ortaklıklar, destekçilerimiz ile irtibata geçmemiz ve onları takım ile ilgili öğrenmek istedikleri her şey hakkında bilgilendirmemizde hayati bir rol oynuyor.”

(Kaynak: ntvmsnbc )
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.