MediaCat

Türk Telekom PR konkurunda kısa liste

Türk Telekom, Avea ve TTNET’in iletişim danışmanlığı hizmeti alacağı şirketleri belirlemek üzere başlattıkları seçim sürecinde kısa liste belli oldu…

Türk Telekom PR konkurunda kısa liste

Türk Telekom, Avea ve TTNET’in iletişim danışmanlığı hizmeti alacağı şirketleri belirlemek üzere başlattıkları seçim sürecinde kısa liste belli oldu.

Türk Telekom, Avea ve TTNET, 2010 yılında çalışacakları iletişim ajanslarını belirlemek üzere, kurumsal itibar prensipleri çerçevesinde yönetilen bu seçim sürecine Ocak ayı başında start vermişti. Türk Telekom Grubu yöneticilerinden oluşan 15 kişilik seçici kurul tarafından, önceden belirlenerek katılan ajanslara da bildirilen kriterlere göre yapılan değerlendirme sonucunda  CAPITOL OGILVY Halkla İlişkiler,  EXCEL İletişim,  GLOBAL Tanıtım ve Halkla İlişkiler, GRUP7 İletişim Danışmanlığı ve TRIBECA İletişim Danışmanlık şirketleri kısa listeye kalan iletişim ajansları oldu.
 
Bir sonraki aşamanın Ocak ayı sonunda tamamlanması öngörülüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.