Türk Telekom Grup CEO’su en güçlü 100 yönetici arasında

Türk Telekom’un Grup CEO'su Hakam Kanafani, telekomünikasyon sektörünün dünya çapındaki en güçlü 100 yöneticisinden biri olarak seçildi.

29.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom’un Grup CEO’su Hakam Kanafani, telekomünikasyon sektörünün dünya çapındaki en güçlü 100 yöneticisinden biri olarak seçildi. Kanafani, dünya çapında telekom sektöründe görev yapan üst düzey yöneticilere seslenen önemli yayınlardan olan Global Telecoms Business’ın bu yıl dördüncü kez hazırladığı GTB Power100 2011 listesinde bir kez daha yer aldı.

Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani’nin de bulunduğu GTB Power100 2011 listesinde yer alan diğer önemli isimler arasında ITU (Uluslararası Telekomünikasyon Birliği) Genel Sekreteri Hamadoun Touré, Google CEO Larry Page, AT&T CEO Randall Stephenson, Telefonica CEO César Alierta, Saudi Telecom (STC) CEO Saud bin Majed al Daweesh, Bharti Enterprises Yönetim Kurulu Başkanı ve Grup CEO Sunil Bharti Mittal gibi telekom sektörünün önde gelen üst düzey yöneticileri yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.