Türk Telekom Grubu Ar-Ge Direktörlüğü’ne atama

Türk Telekom Grubu'ndaki tüm Ar-Ge faaliyetlerinin koordinasyonu ve sinerjiyle yönetilmesi için, bu yeni birimin başına...

12.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom Grubu’ndaki tüm Ar-Ge faaliyetlerinin koordinasyonu ve sinerjiyle yönetilmesi için, bu yeni birimin başına, dünyanın önde gelen teknoloji ve Ar-Ge merkezlerinde 25 yıllık deneyimi bulunan Enis Erkel atandı.

Enis Erkel’in yönetimindeki Grup Ar-Ge Direktörlüğü, Türk Telekom Grubu altında faaliyet gösteren tüm Ar-Ge bölümlerinin çalışmalarını koordine edecek. 

İş hayatına 1985 yılında dönemin en önemli Ar-Ge merkezlerinden biri olan Bell-Northern Research’te başlayan Enis Erkel, 10 Aralık 2009 tarihi itibariyle Türk Telekom Ar-Ge Grup Direktörü olarak göreve başladı.

Erkel, 2005 yılından Türk Telekom’a katıldığı tarihe kadar, Kore’de bulunan LG-Nortel’de Kurumsal Portföy, Ar-Ge ve Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı. Daha öncesinde Nortel Carrier, Asya ve Doğu Avrupa, Ses ve Veri Çözümlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı olan Erkel, yine Nortel bünyesinde Kuzey Amerika IP Çözümleri Teknolojisi ve Pazar Gelişimi ekiplerini de yönetti.  Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan ve Bilgisayar Bilimleri dalında yüksek lisans da yapan Enis Erkel, North Carolina Ünversitesi Kenan-Flagler Business School’da Yönetim Programı’nı tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.