Türk Telekom’dan görme engellilere özel abonelik sözleşmesi

Türk Telekom, görme engelli müşterileri için Braille alfabesi ile hazırlanmış abonelik sözleşmesi uygulamasını başlattı.

25.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom, görme engelli müşterileri için Braille alfabesi ile hazırlanmış abonelik sözleşmesi uygulamasını başlattı. Kurum böylece, görme engelli müşterilerini abonelik başvurusu sırasında vekil getirme zorunluluğundan kurtarıyor. İsteyen kullanıcılara braille alfabesi ile basılmış özel fatura da gönderilecek.

Türk Telekom tekerlekli sandalye kullananların rahatlıkla erişebileceği ankesörlü telefonları da hizmete sunacağını açıkladı. Türkiye’de 37 ilde 210 noktada bulunan ankesörlü telefon makineleri tekerlikli sandalye kullanan müşterilerin rahatlıkla kullanabileceği yükseklikte monte edilecek. Engelliler “Ben de Varım” isimli proje ile geliştirilen sistemle kurumun çağrı merkezlerinde istihdam edilecek ve evlerinden çalışabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.