Türk Telekom’a bir uluslararası ödül daha

Türk Telekom, iletişim sektörünün en saygın yayınlarından “Holmes Report”un ABD merkezli yayıncısı Holmes Group tarafından verilen Avrupa Sabre Ödülleri’nde...

03.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom, iletişim sektörünün en saygın yayınlarından “Holmes Report”un ABD merkezli yayıncısı Holmes Group tarafından verilen Avrupa Sabre Ödülleri’nde, Kurumsal Video kategorisinde Bronz Sabre kazandı.

Türk Telekom’un reklam ajansı Publicis Yorum tarafından hazırlanan ve dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Steve Beck tarafından çekilen,  Türk Telekom Grubu kurumsal reklam filminin montajı, yine ödüllü editör Mustafa Preşeva tarafından yapıldı. Filmin müzikleri ise Rebel Moves grubunun kurucularına ait.

Amerika’da 10 yılı aşkın süredir düzenlenen Sabre Ödülleri’ne bu yıl rekor katılım gerçekleşti. Ödüllere toplam 28 ülkeden 2 bine yakın başvuru oldu.

Avrupa Sabre Ödülleri’nde ayrıca Türk Telekom’un Eğitim alanındaki sosyal sorumluluk projesi Okullara Vitamin Bağışı projesi de kısa listeye kaldı. Sonuçlar, 26 Mayıs 2010 tarihinde Londra’da gerçekleşecek gala töreninde açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.