Türk öğrenciler Henkel CEO’su ile buluştu

“Henkel Innovation Challenge 4”ün Berlin’de düzenlenen finallerinde Türkiye’yi başarı ile temsil eden ve üçüncü olan Boğaziçi Üniversiteli ekip, Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Kasper Rorsted ile bir araya geldi.

18.07.2011 - 00:00 | MediaCat

“Henkel Innovation Challenge 4”ün Berlin’de düzenlenen finallerinde Türkiye’yi başarı ile temsil eden ve üçüncü olan Boğaziçi Üniversiteli ekip, Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Kasper Rorsted ile bir araya geldi. Yarışmada dereceye giren ekipler için Düsseldorf’ta düzenlenen buluşmada öğrenciler sordukları sorularla Kasper Rorsted’i etkiledi.

Henkel Innovation Challenge 4’da üçüncü olarak önemli bir başarı elde eden Türk ekip, Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Kasper Rorsted ile bir araya geldi. Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri Buğra Tarhan, Mehnaz Ece Seltün ve Nazlı Gürdamar’dan oluşan Benkel ekibi, yarışmanın birincisi Polonyalı ve ikincisi Fransız ekiple birlikte Kasper Rorsted ile tanışma fırsatı elde etti.

Öğrencilerin sunumlarından etkilenen Kasper Rorsted, Düsseldorf’ta gerçekleşen buluşmada genç ziyaretçileri ile uzun süre sohbet etti. Öğrenciler Rorsted’e “Bir CEO’nun bir günü nasıl geçiyor?”, “Motivasyon kaynağınız nedir?” gibi birçok soru sordu. Öğrenciler ayrıca Rorsted’den kariyerleri için tavsiyeler de aldılar.

Kasper Rorsted buluşmanın ardından, işinin sağladığı en önemli kazanımın çok farklı insanlara tanışma olanağı sunması olduğunu söyledi. Rorsted, “En önemli motivasyon kaynaklarımdan biri, çalışanların gelişimini görmektir. Bana da, en iyi ekipleri bir araya getirerek onları yüksek performans ve başarı için cesaretlendirmek konusunda görev düşüyor” dedi.

Türk Benkel ekibi ise buluşma ile ilgili şunları söyledi:

“Öğrenci olarak Henkel Yönetim Kurulu Başkanı ile buluşmak bizim için olağanüstü bir deneyim oldu. Kasper Rorsted ile ilham verici, etkileyici ve samimi bir sohbet gerçekleştirdik.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.