Türk Kardiyoloji Derneği’nden ‘Kalbini Sev Kırmızı Giy’

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) ve Becel, kalp ve damar hastalıklarının önlenebilir olduğuna dikkat çekmek...

24.09.2008 - 16:20 | MediaCat

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) ve Becel, kalp ve damar hastalıklarının önlenebilir olduğuna dikkat çekmek ve herkesi sağlıklı yaşama bir adım atmaya davet etmek için ‘Kalbini Sev Kırmızı Giy’ kampanyasını bir basın toplantısıyla başlattı.

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) tarafından Becel sponsorluğunda yürütülecek ‘Kalbini Sev Kırmızı Giy’ kampanyası kapsamında, tüm Türkiye’ye “Kalbini Sev” çağrısı yapıldı, sağlıklı yaşama doğru atılmış bir adımın simgesi olarak, başta Dünya Kalp Günü’nde olmak üzere, herkes kırmızı giymeye davet edildi.

Kampanyayı tanıtmak için Ceylan Intercontinental’da düzenlenen basın toplantısına TKD Başkanı Prof. Dr. Çetin Erol, TKD Gelecek Başkanı ve Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oktay Ergene, TKD Basın ve Halkla İlişkiler Kurul Başkanı Prof. Dr. Hakan Karpuz, TKD Basın ve Halkla İlişkiler Kurulu Üyesi Prof. Dr. Dilek Ural ile Unilever Pazarlama Direktörü Özgür Kölükfakı ve Becel Ürün Sorumlusu Kerem Özösken ev sahipliği yaptı. Basın toplantısında kampanya bilgilerinin yanı sıra kalp ve damar hastalıklarına ilişkin Türkiye ve dünya gerçekleriyle ilgili bilgiler verildi.

Kampanyayı tüm Türkiye’ye duyurmak amacıyla pek çok televizyon, radyo ve internet çalışmasının yanı sıra, gelirinin kalp-damar hastalıklarını önleme yönündeki çalışmalara ayrılacağı bir de defile düzenleneceği açıklandı. Kampanyanın www.kalbinisevkirmizigiy.com isimli sitesinde ise uzman danışmanlar öncülüğünde kalp sağlığına ilişkin sorular yanıtlanacak ve sağlıklı yaşam önerileri sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.