Türk Henkel’e yeni pazarlama direktörü

Türk Henkel’in yeni Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü Didem Şekerel Erdoğan oldu

24.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Türk Henkel’in yeni Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü Didem Şekerel Erdoğan oldu. Erdoğan 2007 yılından bu yana Viyana’da, 32 ülkeden sorumlu Orta Doğu Avrupa Ev Temizlik Ürünleri Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

1998 yılından bu yana Türk Henkel’de çeşitli görevlerde bulunduktan sonra, 2007 yılında Viyana’da uluslararası stratejik pazarlama pozisyonunda sorumluluk üstlenen Didem Şekerel Erdoğan, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörlüğüne getirildi.

Didem Şekerel Erdoğan dört yıl boyunca Viyana’da, aralarında Rusya, Polonya, Türkiye, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Hırvatistan, Sırbistan, Romanya’nın da bulunduğu 32 ülkeden sorumlu Orta Doğu Avrupa Ev Temizlik Ürünleri Pazarlama Müdürlüğü görevini yoğun bir tempoyla başarıyla yürüttü. Bu dönemde Orta Doğu Avrupa bölgesindeki Bref, Clin, Pril, Pur, Mer, Pemolux gibi markaların stratejik pazarlama sorumluluğunu üstlendi. Şekerel Erdoğan, önümüzdeki dönemde uluslararası alanda edindiği deneyimi Türk Henkel’e, Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü olarak aktarmaya devam edecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 1996 yılında beyaz eşya sektöründe çalışma hayatına başlayan Didem Şekerel Erdoğan, 1,5 yıllık beyaz eşya sektörü deneyiminin ardından 1998 yılında Türk Henkel Deterjan grubunda Pril markasından sorumlu Assistan Marka Müdürü olarak çalışmaya başladı. Sırasıyla çamaşır ve ev bakım ürünleri alanında farklı markalarda Marka Müdürü, Kıdemli Marka Müdürü olarak görev yapan Didem Şekerel Erdoğan, Viyana’ya gitmeden önceki son iki yıl Türk Henkel Ev Bakım Ürünleri Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.

Erdoğan, Henkel’in “Triple Two” programı kapsamında 2007 yılından bu yana Viyana’da bulunuyordu. Henkel’de yöneticilerin deneyimlerini artırmasına, vizyonlarını geliştirmelerine destek olmak amacıyla hayata geçirilen Triple Two programı 2 ülkede, 2 farklı iş biriminde ve 2 farklı departmanda çalışmak olarak tanımlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.