Türk Henkel’de üç yeni atama

Markus Raunig, Türk Henkel Çamaşır Bakım Ürünleri Bölümü’nün yeni pazarlama müdürü oldu. Henkel’in üç ana bölümünden biri olan Henkel

21.03.2007 - 18:06 | MediaCat

Markus Raunig, Türk Henkel Çamaşır Bakım Ürünleri Bölümü’nün yeni pazarlama müdürü oldu.

Henkel’in üç ana bölümünden biri olan Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Müdürü Markus Raunig, Persil, Tursil, Vernel ve Perwoll markalarından sorumlu olacak. 33 yaşında ve iki çocuk babası olan Markus, Henkel ailesine 2000 yılında katıldı.

Türk Henkel-Henkel Teknolojileri Bölümü’nde de iki yeni atama gerçekleşti. Mustafa Güler, Mühendislik Yapıştırıcıları ve Su Şartlandırıcıları İşbirimi Yöneticisi olurken, Hakan Sağkal da Genel Endüstri ve Metal Endüstrisi İşbirimi Yöneticisi olarak yeni görevine başladı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Mustafa Güler, Türk Henkel’deki kariyerine 1999 yılında başladı. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hakan Sağkal, 1995’te Türk Henkel Yapıştırıcı Grubu’nda Satış Mühendisi olarak çalışmaya başladı.

Henkel Teknolojileri bölümü bünyesinde Loctite, Teroson, P3, Liofol, Adhesin, Hysol, Technomelt, Bonderite markaları bulunuyor.