Türk Hava Yolları’nın reklam konkuru sonuçlandı

Markanın yaratıcı iletişim faaliyetlerini yürütecek ajans belli oldu.

09.04.2018 - 10:45 | Arzu Nilay Kocasu

Türk Hava Yolları konkur

Farklı mecralarda işbirliği yapacağı ajansları belirlemek için açtığı konkurların sonuçlarını Aralık 2017 itibarıyla paylaşmaya başlayan Türk Hava Yolları; medya planlama ve satınalma ajansı, sosyal medya ajansı ve dijital ajansının ardından reklam ajansını da seçti. Konkurdan galibiyetle ayrılan isim, Publicis One Türkiye ajanslarından Publicis İstanbul oldu.

Yeni işbirliği kapsamında markanın “Türkiye ve Bölgeler” yaratıcı iletişim faaliyetlerini yürütecek Publicis İstanbul, 300’ü aşkın noktaya uçan Türk Hava Yolları’nın indiği her noktada markanın ATL ve BTL iletişimini gerçekleştirecek.

Türk Hava Yolları, medya planlama ve satınalma çalışmalarını Türkiye’de Native Media, küreselde ise People Initiative ile yürütme kararı almıştı. Markanın sosyal medya konkurundan galibiyetle ayrılan ajans Tribal Worldwide İstanbul, dijital proje konkurunun kazananıysa Wanda Digital olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.