Turizm sektörü Antalya Dijital Zirvesi’nde buluşuyor

Bu yıl ikincisi düzenlenen zirvede turizm sektörünün dijital dünyaya yansıması ele alınacak.

03.10.2017 - 08:30 | MediaCat

Turizm sektörü Antalya Dijital Zirvesi'nde buluşuyor

CRM Medya işbirliğiyle bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Antalya Dijital Zirvesi, turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını konuşmak için sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 20 Ekim 2017 Cuma günü Antalya Su Otel’de gerçekleştirilecek olan  ve dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçlerinin kapsamlı bir şekilde ele alınacağı Antalya Dijital Zirvesi’nde dijitalin yükselişi ile beraber otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl satış yapılabileceğinin detayları masaya yatırılacak.

Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleşecek zirvede CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizm de yeni satış kanalı “dijital pazarlama” konu başlıklı dijital dünyanın geldiği noktayı konu alan bir konuşma gerçekleştirecek. 500’ün üzerinde otel sahibi, otel müdürü ve satış&pazarlama müdürünün katılımı ile gerçekleştirilmesi beklenen zirvede Ramazan Becer’in yanı sıra  “dijital dönüşüme ayak uydurmak” içerikli konuşması ile İçil Danışmanlık kurucusu Mustafa İçil, “sosyal medya nasıl kullanılmaz” konusu ile Ceyhun Yılmaz, “veriyi müşteriye dönüştür” sunumu ile Devrim Emekçi de konuşmacı olarak yer alacak. Zirvede ayrıca Mehmet Biçer turizm alanındaki dijital pazarlama deneyimlerini aktaracak. Zirvede yer alacak bir diğer isim Serdar Kuzuloğlu ise bilişim sektörü ile ilgili değerlendirmelerini paylaşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.