MediaCat

Turizm haberleri ekonomi gündeminde

Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı araştırma, Mayıs ayında en çok haberin “Turizm” sektörü hakkında yayınlandığını ortaya çıkardı.

Turizm haberleri ekonomi gündeminde

Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı araştırma, Mayıs ayında en çok haberin "Turizm" sektörü hakkında yayınlandığını ortaya çıkardı. "Bankacılık" ve "Gıda" geçtiğimiz ayın diğer dikkat çeken sektörleri oldu.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile derginin Interpress tarafından taranarak yapılan analize göre, geçtiğimiz ay ilk sırada yer alan turizm sektörü hakkında toplam 14 bin 878 adet haber yayınlandı. Mayıs ayını kapsayan araştırmada, 10 bin 896 haberle bankacılık sektörü ikinci sırada yer aldı. Interpress’in araştırmasında 9 bin 791 adet haberin yayınlandığı gıda sektörü üçüncü olurken, yayınlanan 6 bin 955 haberle otomotiv sektörü dördüncü sırayı aldı. Aynı araştırmada inşaat sektörü hakkında çıkan 6 bin 859 haberle ilk beş içinde yer buldu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.