Turizm Bakanlığı 2009 konkuruna hazırlanıyor

Müzekart projesiyle başlayan RD-Bakanlık işbirliği, 2009 yılı Türkiye tanıtım çalışmalarının ihale sürecinde de sürdü...

26.08.2008 - 10:52 | MediaCat

Müzekart projesiyle başlayan RD-Bakanlık işbirliği, 2009 yılı Türkiye tanıtım çalışmalarının ihale sürecinde de sürdü.

Bakanlıkça başlatılan ihaleye RD görüş ve önerileriyle katkıda bulundu, ana jüride bir temsilcisiyle yer alacak.

2007 Temmuz ayında jüriden çekilen RD, Başkan Cem Topçuoğlu’nun uyarıları ve önerileriyle konunun önemini Bakanlık gündemine taşıdı. RD Asbaşkanı Yiğit Şardan ve RD-RV Genel Müdürü Ayşegül Molu, Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’la görüştü. Ardından yapılan teknik toplantıda ihale süreci ele alındı. Yaratıcı çalışmaları değerlendirme kriterleri oluşturuldu.

3 Eylül 2008’de İstanbul Hyatt Regency Oteli’nde yapılacak RD üyelerine yönelik sektör toplantısında Bakanlık yöneticileri süreç ve yeni dönem çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verecek.

Bu yıl başlatılan Bakanlık – RD işbirliğinin, önümüzdeki dönemlerde derinlemesine sürdürülmesi planlanıyor, bu bağlamda ihalenin her yıl tekrarlanması yerine daha uzun bir zaman dilimini kapsayacak şekilde gerçekleştirilmesi; yaratıcı çalışmayla medya alımının birbirinden ayrılması gibi konularla, ihalenin takviminin ve briefin düzenlenmesi yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.