MediaCat

Tüm dünya Diesel’i gözetleyecek

Diesel, yeni koleksiyonunun lansmanını Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor), Myspace ve Youtube gibi tüm dünyanın izlediği canlı bir şovla tüm

Tüm dünya Diesel’i gözetleyecek

Diesel, yeni koleksiyonunun lansmanını Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor), Myspace ve Youtube gibi tüm dünyanın izlediği canlı bir şovla tüm dünyaya tanıtacak.

Diesel Intimate Lock-in adlı şov, iki genç kızın Diesel’in yeni iç çamaşırı koleksiyonunu çalıp kendilerini ve kaçırdıkları bir genci bir otel odasına kapatmasını konu alıyor.

22 Ocak Pazartesi’den 26 Ocak Cuma’ya kadar www.diesel.com web adresini ziyaret edenler, odayla interaktif olarak bağlantı kurabilecek, kızlarla chat yapabilecek ve odada gerçekleşen olayları etkileyebilecekler.

Yeni bir multimedya deneyimi ve pazarlama tekniği ile Diesel, farklı bir yolla yeni koleksiyonunun uluslararası lansmanı yapıyor. Diesel, multimedya şovunun yanı sıra lansman için 2 Şubat’ta Paris’te ünlülerin ve uluslararası basının katılacağı bir organizasyon düzenliyor.

Diesel’in Kreatif Direktörü Wilbert Das’ın yönetimindeki bir grup tarafından hazırlanan koleksiyonda, kadın ve erkek iç çamaşırı bulunuyor. Diesel, iç çamaşırı alanına iddialı girmek için Victoria’s Secret’ın geceliklerini üreten Amerikan firması Mast Indutries Inc. ile 4 yıllık bir üretim anlaşması imzaladı. İç çamaşırı koleksiyonuna, Diesel mağazalarının yanı sıra Paris’teki Galeries Lafayatte ile Londra’daki Selfridges gibi mağazalardan ulaşmak mümkün.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.