TÜBİTAK Mobilera’yı en başarılı KOBİ seçti

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Mobilera’yı teknoloji ve yenilik alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle Türkiye’nin en başarılı KOBİ’si olarak gösterdi.

03.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Ar- Ge projelerinin desteklendiği uluslararası işbirliği platformu olan EUREKA Programı’nın dönem başkanlığının 2012-2013 döneminde Türkiye tarafından TÜBİTAK koordinasyonunda yürütüleceğinin duyurulduğu törende yapılan açıklamada, Mobilera Türkiye’nin en başarılı KOBİ’si olarak gösterildi.

EUREKA programında geçen yıl Türkiye’nin 11. sıraya kadar yükseldiğine dikkat çeken EUREKA Üst Düzey Temsilcisi Okan Kara “Son iki yılda 120 Türk firmasının 42 projede yer aldığı EUREKA’da yüksek bir performans sergilemeye başladık. Hedefimiz bu program içerisinde ilk 10 ülkeden biri olmak. Bu nedenle EUREKA programında ülkemizi başarı ile temsil eden Mobilera gibi KOBİ’lerimizin sayısını artırmamız gerekiyor. İnovasyonun gücüne inanarak AR-GE alanına yatırım yapan Mobilera’yı başarılarından dolayı bir kez daha kutlarız” diye konuştu.  
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.