TTNET’e Oracle’dan inovasyon ödülü

TTNET, Oracle İnovasyon Ödülleri’nde Arakatman Yazılım Birleştirme kategorisinde ödül kazandı.

12.09.2011 - 00:00 | MediaCat

TTNET, Oracle İnovasyon Ödülleri’nde Arakatman Yazılım Birleştirme kategorisinde ödül kazandı. “Tek Şifre” uygulamasıyla bu ödüle layık görülen TTNET, 2-6 Ekim 2011’de San Francisco’da düzenlenecek olan Oracle OpenWorld 2011 etkinliğinde ödülünü alacak. Yazılım alanında dünya çapında son derece saygın bir organizasyon olan Oracle İnovasyon Ödülleri, yenilikçi çözümlerle yaratılan değeri ölçmek ve inovasyon çalışmalarını teşvik etmek amacıyla düzenleniyor.

TTNET’in kullanıcılarının hizmetine sunduğu Tek Şifre uygulaması sayesinde, aboneler tek bir şifre ile TTNET’in sunduğu bütün hizmetlere ulaşabiliyor ve pek çok işlemi bu şifreyle gerçekleştirebiliyor. TTNET, Oracle’ın ara katman ürünlerini kullanarak gerçekleştirdiği bu entegrasyon sayesinde servisleri arasında bir bütünlük kurarak kullanıcılarına rahatlık sağlıyor. TTNET Tek Şifre ile TTNET Online İşlem Merkezi’ne ulaşmak, TTNET Müzik, TTNET Oyun, ProG, TTNET e-Fatura, Mobil Müzik, NETDİSK, TTNET WiFi gibi TTNET uygulamalarına erişim sağlamak mümkün oluyor.

Oracle’ın orta katman ürünlerini kendi iş çözümleri içinde en başarılı şekilde kullanan ve iş ihtiyaçları doğrultusunda en inovatif çözümü geliştiren firmalara verdiği Oracle İnovasyon Ödülleri yazılım alanında dünya çapında bir üne ve saygınlığa sahip. Ödüllere her yıl dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce başvuru yapılıyor.

Geçen yıl 6 kategoride 25 markaya verilen Oracle İnovasyon Ödülleri, öncü ve yenilikçi çözümlerle yaratılan değeri ölçmek ve inovasyon çalışmalarını teşvik etmek amacıyla düzenleniyor. Ödüller, bu yıl ABD’de San Francisco’da 2-6 Ekim 2011’de düzenlenecek olan Oracle OpenWorld 2011 sırasında verilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.