MediaCat

TTNET Vitamin, bir ayda 35 bin kullanıcıya ulaştı

İnteraktif eğitime destek olmak amacıyla hayata geçirilen TTNET VİTAMİN, ilköğretim öğrencileri ve…

TTNET Vitamin, bir ayda 35 bin kullanıcıya ulaştı

İnteraktif eğitime destek olmak amacıyla hayata geçirilen TTNET VİTAMİN, ilköğretim öğrencileri ve öğretmenlerden yoğun ilgi görüyor.

“Türkiye’de internet kullanımını yaygınlaştırma” misyonundan hareketle çalışmalarını sürdüren TTNET’in TTNET VİTAMİN eğitim destek paketi bir ayda 35 bin kullanıcıya ulaştı.

İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrencilerin, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu zengin, interaktif ders içeriklerine ulaşabildiği TTNET VİTAMİN sayesinde eğitim kalitesi artıyor. Aynı zamanda internet kullanım alışkanlığı kazanan öğrenciler TTNET VİTAMİN ile hem ders tekrarı yapmaktan hem de çalışmaktan zevk alıyor.

Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler alanlarında 3000’den fazla konu anlatımı ve interaktif alıştırma içeren TTNET VİTAMİN’in eğitim içeriği ve kullanım özellikleri sürekli geliştiriliyor. TTNET VİTAMİN ile öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları rahatlıkla takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular ile derse kolaylıkla hazırlanabiliyor, öğrendiklerini pekiştiriyor, ayrıca konu ve ünite tarama testleri sayesinde eksikliklerini gideriyor.

TTNET ADSL abonelerinin, TTNET VİTAMİN paketinden faydalanmak için TTNET satış noktalarına başvurarak ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, yıllık sadece 36 YTL’ye ya da ayda 5 YTL’ye TTNET VİTAMİN paketi satın alması ve www.ttnetvitamin.com.tr web sitesi üzerinden kayıt olması gerekiyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.