TRT Çocuk Karakter Tasarım Yarışması başvuruları başladı

Yarışma için son başvuru tarihi 15 Kasım.

01.10.2018 - 16:41 | MediaCat

Çocuk kanalı TRT Çocuk tarafından genç tasarımcıların önünü açılması ve özgün tasarımlara destek olunması amacıyla düzenlenen Karakter Tasarım Yarışması 2018 için başvurular başladı.

Tüm görsel ve grafik sanatlar, çizgi film, animasyon ve iletişim alanında eğitim gören üniversite öğrencileri ile son üç yıl içerisinde bu alanlardan mezun olmuş kişilere açık olan yarışmaya TRT Çocuk ekranlarında okul öncesi çocuklar (3 – 6 yaş) için hayata geçecek bir animasyon serisi ya da sinema filminde yer alabilecek insan, hayvan ya da benzeri tasarımlarla katılmak mümkün.

Son başvuru tarihi 15 Kasım 2018 olarak belirlenen yarışmada jüri değerlendirmesinin ardından birinci olan kişi 10 bin TL ve grafik tablet, ikinci olan kişi 5 bin TL ve grafik tablet, üçüncü olan ise 3 bin TL ve grafik tabletle ödüllendirilecek. Ayrıca, Seyirci Özel Ödülü’ne layık görülen yarışmacı da 2 bin TL kazanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.