Toyota’ya gitmeden Toyota’ya nasıl gidilir?

Marka, interaktif showroom uygulamasını beğeniye sundu.

26.04.2017 - 11:48 | MediaCat

Toyota'ya gitmeden Toyota'ya nasıl gidilir?

Müşterilerinin, ürünlerini showroom’a kadar gelmeden inceleyebilmelerini ve merak ettikleri soruları sorabilmelerini amaçlayan Toyota, tüm modelleriyle ilgili her türlü bilgiyi sesli ve görüntülü olarak müşterilerinin akıllı telefonlarına, tabletlerine veya bilgisayarlarına anında ileterek onlarla canlı iletişim kuracağı Toyota İnteraktif Showroom uygulamasını hayata geçirdi.

Yeni uygulmada, herhangi bir ücret ödemeden elektronik cihazlarından showroom’a bağlanan müşteriler satış danışmanının gözünden modelleri detaylıca inceleme fırsatına kavuşacak; Toyota satış danışmanlarının sensör ve kameraların olduğu dijital bir gözlükle müşterilerle iletişime geçtiği uygulamayı kullananlar, danışmanın gözlerinden showroom’u görebilme fırsatına erişecek.

Yapılan araştırmalaragöre otomobil satın alma eğilimindekilerin büyük çoğunluğunun ilk olarak dijital kaynakları kullandığını belirten Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt proje hakkında şunları söyledi:

“Günümüzde en değerli şey zaman. Artık internet üzerinden online alışverişler oldukça fazlalaştı. Otomotiv sektörüne baktığımızda da üç beş sene öncesine kadar, otomobil almak isteyenler araştırmalar yapar, bayileri ziyaret eder ve bunun sonrasında karar verirlerdi. Bugün geldiğimiz noktada en çok iki bayi ziyareti yapılıyor. Bu giderek tek bayi ziyaretine doğru gitmeye başladı. Zamanın çok kıymetli olduğu bu dönemde bilgiler internet üzerinden alınabiliyor. Biz statik bilgiler vermek yerine interaktif bir hizmet sunarak zamandan tasarruf edilmesini sağlamayı amaçladık. Bulundukları yerde Toyota bayisi olmayanlara ya da zamanı efektif kullanmak isteyenlere kendilerini showroom’da hissettirecek yeni bir teknolojiyi devreye alıyoruz. İnteraktif Showroom uygulamamız ile müşterilerimizi bir anlamda sanal ve gerçek dünyada buluşturarak sektörümüzde yeni bir dönemin kapısını açıyoruz.”

İstanbul Autoshow ile birlikte kullanıma açılan Toyota İnteraktif Showroom’u deneyimlemek isteyenler, buradan başvuru formu doldurarak randevu alabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.