Toshiba Türkiye’nin en güvenilir notebook markası seçildi

Toshiba Türkiye’de en güvenilir notebook markası seçilerek taçlandırıldı. Yeni çıkan pazarlarda tüketici tercihine büyük öncelik vermesi...

25.02.2008 - 11:38 | MediaCat

Toshiba Türkiye’de en güvenilir notebook markası seçilerek taçlandırıldı. Yeni çıkan pazarlarda tüketici tercihine büyük öncelik vermesi Toshiba’nın başarısını getirmektedir.

Toshiba Bilgisayar Sistemleri Bölümü bugün PC World Türkiye dergisinin, ki ülkenin önde gelen bilgisayar dergilerinden biridir, okurlarıyla yaptığı oylama sonucu Toshiba’nın en güvenilir notebook markası olduğunu duyurmuştur. Toshiba büyük arayla 1 numara seçilmiştir – hemen hemen neredeyse en yakın markanın 2 katı oy alarak.

www.pcworld.com.tr ‘de yapılan ankete 3436 kişi katılmıştır. Bunların 964’ü (28%) Toshiba’ya diğer herhangi bir markadan daha çok güvendiklerini söylemiştir, mukayese edecek olursak sadece 564 (16%) HP için ve 174 (5%) Acer için oy kullanmıştır.

“Bu ürünümüzün kalitesini ve satış ortaklarımızdan talep ettiğimiz müşteri hizmetlerinin yüksek standartlarının karşılandığını gösteren harika bir onaydır.” der Sandor Van der Ham, “Biz TNB gibi böylesine güvenilir ve başarılı bir dağıtıcıyla, ki uzun yıllardır çalışıyoruz, çalışmaktan çok memnunuz. Nitekim etki alanımızı diğer çıkan pazarlara genişlettik. Pazarlama programlarımız, ileri tasarım özellikleri ve güvenlik çözümleriyle diğerlerinin üzerinde kalmaya devam edeceğimizi temin ederim.”

“Bu çarpıcı sonuçtan memnun olduk,” der Aytac Biter, CEO of TNB Bilgisayar ve Goruntu Sistemleri A.S., Toshiba notebooklarının Türkiye dağıtıcısı. “Toshiba’nın yüksek kalite üretmede, dayanıklı ürünlerde ve gelecek için ileride gelir sağlayacak yeniliklere yatırım yapmada mükemmel bir ünü vardır. Biz burada, Türkiye’de, Toshiba’nın marka değerini yükseltmek, uzun dönemli müşteri memnuniyeti ve güçlü satış sonrası destek sağlamak için çok çalıştık. Çok memnunuz ki gayretlerimizin doğruluğu çıktı ve bu araştırmaya katılan herkese teşekkür ederiz.”

Toshiba 2008 içinde notebook işlerini baştan başa EEMEA bölgesinde bir kaç yerel ofis açarak ve bölgede her yerinde pazarlama aktivitelerini arttırarak büyütmeye devam edecektir. Güçlü marka imajıyla (PC World Türkiye – okuyucu anketi sonucunun gösterdiği üzere) Toshiba 2009’den once Avrupa’da pazar payını %20’nin üzerine çıkarmayı hedeflemektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.