MediaCat

Toshiba’nın yeni sloganı: Leading Innovation

Toshiba Firması, kurumsal bir marka olarak ana mesajlarını vurgulamak için yeni bir sloganla

Toshiba’nın yeni sloganı: Leading Innovation

Toshiba Firması, kurumsal bir marka olarak ana mesajlarını vurgulamak için yeni bir sloganla karşımıza çıkıyor. Yeni kurumsal slogan ayrıca Toshiba markasının “canlı, güvenilir ve ileri görüşlü” özelliklerinin altını çizecek.

Hedeflerini tanıtmanın net ve güçlü bir ifadesini arayan firma, yeni sloganı ‘TOSHIBA Leading Innovation >>>’ cümlesine Toshiba logosu ile birlikte kurumsal reklamlar, ürün reklamları ve kataloglarda, ayrıca firma adı ve iş kartvizitlerinde yer verecek.

Türkiye’ye gelen Güney Avrupa, İsrail ve Türkiye’den sorumlu Genel Müdür Sandor van der Ham Türkiye ziyareti sırasında konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘Toshiba, buluşları ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkan teknolojiler ve ürünler sunarak, daha güvenli, konforlu ve üretken bir yaşam sağlar. Buluşçu ruhumuzu geleceğe yön verme idealimizle biraraya getiriyor ve ortak mirasımız olan global çevreyi korumada yardım ediyoruz. Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve dünyanın her yerinden topluluklarla güven ve saygıyı esas alan yakın ilişkiler kuruyoruz.’ dedi

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.