Tonla Kazan Barcelona’da finalist

Bu yıl 14.'sü düzenlenecek olan GSMA Global Mobil Ödülleri için finalist listesi açıklandı ve "En iyi...

23.01.2009 - 10:08 | MediaCat

Bu yıl 14.’sü düzenlenecek olan GSMA Global Mobil Ödülleri için finalist listesi açıklandı ve “En iyi Mobil Reklam Servisi” ödülü finalistlerden biri de Turkcell’in TonlaKazan Servisi oldu.

Kazananların 17 Şubat’ta Barcelona’da düzenlenecek, GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde açıklanacağı ödüllere sektörün çok büyük bir ilgisi var. Dünya çapında düzenlenen ve GSM sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen organizasyonda, TonlaKazan reklam platformu 450 başvuru arasından, “En İyi Mobil Reklam Servisi” kategorisinde finale kalmayı başaran en iyi 5 işten biri oldu.

http://www.globalmobileawards.com/nominees.shtml

Kendilerini arayanlara reklam dinletmek isteyenlerin üye olabildiği TonlaKazan servisi, şu an 200.000 üyeye ulaşmış durumda. Servis mevcut üye sayısıyla ayda 6 milyon farklı kişiye, 450 milyon saniye boyunca, 30 milyon ölçülebilir reklam dinletebiliyor. Servisi kullananlar, telefonlarını açana kadar, ortalama 15 saniye boyunca reklam dinletiyor ve bunun karşılığında kontör/dakika ödülü kazanıyorlar.

TonlaKazan servisi, Turkcell’e yaratıcı fikirler sağlayan 4play Digital Workshop’la beraber geliştirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.