TNT’nin merkezi Liege’den TNT Ekspres Türkiye’ye önemli atama

TNT’nin merkezi Belçika Liege’de Operasyon Müdürü olarak görev yapan Doğan Bayrak, TNT Ekspres

02.01.2008 - 17:21 | MediaCat

TNT’nin merkezi Belçika Liege’de Operasyon Müdürü olarak görev yapan Doğan Bayrak, TNT Ekspres Türkiye’nin Satış Pazarlama Departmanı’na Özel Hizmetler Müdürü olarak atandı. Yapılan bu atama ile hava kargo, karayolları ve katma değerli hizmetler (tedarik zinciri ve depolama) bölümü Bayrak’a bağlandı.

Crawley Teknoloji Üniversitesi’nde iş, finans ve pazarlama eğitimini tamamlayan Bayrak, daha sonra Brüksel Üniversitesi’nde MBA programına katıldı.

İş hayatına 1993 yılında Costa Cofee LTD’de Operasyon Müdürü olarak başlayan Doğan Bayrak daha sonra TNT EUROHUB Operasyon Merkezi’ne geçti. TNT’de EUROHUB Liege Kontrol Merkezi’nde görev yapan Bayrak, 1999 yılında TNT EUROHUB Operasyon Müdürü oldu. TNT’nin merkezi Liege’de Operasyon Müdürü olarak kariyerine devam eden Doğan Bayrak, TNT Ekspres Türkiye Özel Hizmetler Müdürü olarak atandı. Doğan Bayrak evli ve 4 çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.