TLC Türkiye için geri sayım başladı

Kanal Kasım’da yayın hayatına başlıyor.

08.10.2015 - 16:40 | Arzu Nilay Kocasu

TLC Türkiye için geri sayım başladı

CNBC-e’yi Doğuş Yayın Grubu’ndan alan Discovery Communications, satın almanın ardından ABD menşeli “yaşam tarzı” kanalı TLC’nin Türkiye’de yayına gireceğini duyurdu. Kasım ayında ülkemizdeki yayın hayatına başlayacak olan TLC böylelikle CNBC-e’nin yerini alacak.

Konuyla ilgili konuşan Discovery Networks CEEMEA Gelişen Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı James Gibbons CNBC-e anlaşması ve TLC’nin yayına girmesiyle Türkiye operasyonlarında yeni bir dönemin başladığını duyururken, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen de Discovery ile farklı projelerde de yan yana çalışmayı ve Türkiye izleyicilerine yeni sürprizler sunmayı dört gözle beklediklerini söyledi.

TLC Türkiye’nin yayın hayatına başlamasıyla birlikte izleyiciler Fear the Walking Dead, Aquarius, Poldark ve Oprah’s Master Class’ın yanı sıra The Vikings, Hannibal ve Mike & Molly gibi popüler CNBC-e dizilerini de izleyebilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.