TKP’den Emre Belözoğlu’lu reklam

TKP, seçimlerde “Kimlerden oy istemediğine” ilişkin video filmleri hazırladı

28.04.2011 - 00:00 | MediaCat

TKP, seçimlerde “Kimlerden oy istemediğine” ilişkin video filmleri hazırladı. Filmlerin ilkinde çocuklarının bencil olmasını istemeyen anne-babalara seslenen TKP, ikinci filmde ise milli futbolcu Emre Belözoğlu üzerinden seçmen kitlesinin kim olmadığını anlatıyor.

Gazeteport’un haberine göre hedefini “500 bin oy” olarak belirleyen Türkiye Komünist Partisi (TKP) filminde Belözoğlu’nun etik dışı hareketler sergilediği maçları izleyen gençler rol alıyor. Futbol programı izleyen gençler, daha sonra sokağa çıkarak “Yaşasın renklerin kardeşliği” sloganı atıyor ve “Emre, sakın TKP’ye oy verme” pankartı arkasında yürüyüş yapıyor.

Video filmi, “Haksız olsa bile üste çıkanlar… Seviyesizliği erdem sananlar… Zorbalıkla üstünlük kurmaya çalışanlar… Sakın TKP’ye oy vermeyin. TKP adalet duygusu olanlardan, başkaların hakkını gaspetmekten kaçınanlardan oy istiyor. TKP boyun eğmeyen 500 bin kişi arıyor” diye sona eriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.