MediaCat

Tivibu’dan yeni reklam kampanyası: “Oğlum”

TTNET’in yeni dönem TV Platformu Tivibu, Durdur İzle, Tekrar İzle ve Seç İzle özelliklerinin anlatıldığı yeni reklam filmleri ile izleyicilerle buluşuyor.

Tivibu’dan yeni reklam kampanyası: “Oğlum”

TTNET’in yeni dönem TV Platformu Tivibu, Durdur İzle, Tekrar İzle ve Seç İzle özelliklerinin anlatıldığı yeni reklam filmleri ile izleyicilerle buluşuyor. Reklam filmlerinde, Tivibu Ev’in canlı yayını durdurma ve tekrar izleme özelliği eğlenceli bir dille anlatılıyor.

“Oğlum” isimli yeni reklam kampanyasında Tivibu Ev’in; Durdur İzle, Tekrar İzle ve Seç İzle özelliklerinin, aslında hayatta ne kadar ihtiyaç duyulan özellikler olduğu anlatılıyor. Tivibu Ev’in yeni reklam filmlerinde, 90’lı yıllarda televizyonda heyecanla izlenen programların; kapının veya telefonun çalması, birinin su istemesi ya da pencerenin kapatılmak istenmesi gibi sebeplerden dolayı nasıl kaçırıldığı anlatılıyor.

Özellikle, televizyondaki programların en heyecanlı yerini kaçıran “evin oğlu” karakterinin hissettikleri ve yeni dönem TV platformu Tivibu Ev’in özellikleri sayesinde aslında hayatımızda nelerin değiştiği mizahi bir dille anlatılıyor. 

Reklam filminde; Tivibu Ev’in gelişmiş yayın özellikleri ile artık televizyon başından ayrılınca, izlenen programın kaçırılmayacağı anlatılıyor ve yeni nesil “evin oğlu” karakterinin, gönül rahatlığı ile televizyon izlediği görülüyor.

Künye
Reklam Ajansı: TBWAISTANBUL
Reklam Veren Yetkilileri: Balca Bıçakcı Uçan, Benal Gürer, Hande Us Badur
Kreatif Grup: İlkay Gürpınar, Zeynep Karakaşoğlu, Erçin Sadıkoğlu, Levent Yalgın
Marka Grubu: Burcu Özdemir Kayımtu, Esra Özkan, İpek Türkili, Başak Sarıoğlu
Stratejik Planlama: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Nisan Danışman
Ajans Prodüktörü: Övünç Hitay
Prodüksiyon Şirketi: Böcek Yapım
Yönetmen: Ozan Yalabık
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Emre Irmak – Jingle Jackson
Fotoğrafçı: Nejat Talas
Medya Ajansı: People
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.