TippingPoint’e yeni bölge müdürü

ABD’li bilgi güvenliği firması TippingPoint’in Türkiye Teknik Bölge Müdürlüğüne...

22.12.2009 - 00:00 | MediaCat

ABD’li bilgi güvenliği firması TippingPoint’in Türkiye Teknik Bölge Müdürlüğüne Altuğ Yavaş getirildi.

Bilgi teknolojileri (BT) sektöründe 12 yıllık deneyime sahip olan Altuğ Yavaş, TippingPoint Türkiye Teknik Bölge Müdürlüğüne atandı. Bilgi güvenliği başta olmak üzere BT sistem yönetimi alanında uzmanlaşan Yavaş, şirketin Ankara ofisinde görev yapacak.
 
Altuğ Yavaş kimdir?
Altuğ Yavaş, 2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Yüksek Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede bir süre asistanlık yaptıktan sonra profesyonel iş yaşamına TÜBİTAK UEKAE’de araştırmacı olarak başladı.

Milsoft, Gantek, Cybersoft ve Innova gibi firmalarda yazılım mühendisi ve bilgi güvenliği uzmanı olarak hizmet verdi. Kasım 2009’da sistem mühendisi olarak göreve başladığı TippingPoint’te, kısa sürede Türkiye Teknik Bölge Müdürlüğü’ne atandı. CISSP sertifikasına sahip Yavaş, özellikle ISMS, ISO 27001, Güvenlik Denetimi, Beyaz Saldırı, Penetrasyon Testi, Güvenlik Açığı Yönetimi konularında uzmanlaşmış bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.