Tinder Fransız gençlerine iş bulacak

Fransız hükümetiyle işbirliği yapan uygulama, yaz döneminde geçici iş arayan gençlere yardım etmeyi amaçlıyor.

13.06.2022 - 11:28 | Sencer Uçar

Tinder Fransız gençlerine iş bulacak

Popüler flört ve arkadaşlık uygulamalarından Tinder, yaz döneminde geçici iş arayan Fransız gençlerine iş bulmaları konusunda yardım etmeye başladı. Uygulama, gençlerin iş bulmalarını kolaylaştırmak adına Fransız hükümetince 2020 yılında kurulan 1jeune1solution platformuyla işbirliğine imza attı.

Temmuz sonuna kadar sürecek işbirliği kapsamında ülkedeki 18-25 yaş arası Tinder kullanıcıları uygulamayı kullanırken iş fırsatlarını da görüntüleyebilecek. Rasgele çıkan iş fırsatlarına tıklandığında gençler 1jeune1solution platformuna yönlendirilecek. Her yıl yaz aylarında dönemlik iş arayan gençlere Tinder işbirliğiyle 70 bine yakın iş sunulabileceği tahmin ediliyor.

Tinder Fransa adına konuşan Benjamin Puygrenier, “Tinder uygulaması aracılığıyla 1jeune1solution platformuna erişim sağlayarak, üyelerimize hayallerindeki yaz dönemi işine başvurabilmeleri için ihtiyaç duydukları bilgi ve desteği sunabilmeyi, profesyonel deneyim kazanmalarına vesile olabilmeyi umuyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: la Réclame

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.