Tiffany, moda bloggerlarını bir araya topluyor

Türkiye pazarının önde gelen spor giyim markası ve hazır giyimin başarılı örneklerinden Tiffany...

24.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye pazarının önde gelen spor giyim markası ve hazır giyimin başarılı örneklerinden Tiffany, moda bloggerlarını bir araya topluyor.

Tiffany, Facebook hayran sayfasındaki (http://www.facebook.com/tiffanyturkiye) “Tiffany ile bloggerların favorileri” yarışması ile bloggerları ilk önce mağazaya davet ederek ürünlerinden kombin oluşturmalarını istiyor. Moda bloggerlarının oluşturdukları ve kendi üzerlerinde deneyerek fotoğrafladıkları bu kombinleri Facebook hayran sayfasında kullanıcıların oylamasına sunan Tiffany, birinci olan bloggera iPad, oylamaya katılan kullanıcılara ise hediye çeki veriyor. 

10 Ocak’a kadar devam edecek olan “Tiffany ile bloggerların favorileri” yarışmasında kullanıcılar bir gün içerisinde yalnızca bir kez oy verebiliyor ve beğendikleri moda bloggerını üst sıralara taşıyabiliyorlar.

“Çatlak T-Shirt” le başlayan sosyal medya yolculuğu
Çalışmaları ile son dönemde adından sıkça söz ettiren sosyal medya iletişim ajansı Dekatlon Buzz ile çalışan Tiffany, sosyal medya maratonuna yine Facebook hayran sayfasındaki  “Çatlak T-Shirt” yarışması ile başlamıştı. “Tiffany ile bloggerların favorileri” yarışması da hem marka kişiliğine uygun olması hem de büyük ilgi görmesi açısından Tiffany’yi sosyal medya ve özellikle de Facebook’ta oldukça ön plana çıkarıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.