TİAK’tan yeni açıklama

TİAK Yönetik Kurulu Başkanı Dr. Hidayet Karaca tarafından bugün yapılan bilgilendirmede; TNS A.Ş.’ye yapılan yazılı bildirimde, 1 Mayıs 2012’de rating raporu üretilmeyeceği ve yeni tarih için 02.05.2012’ de yapılacak Yönetim Kurulu toplantısının sonucunun bekleneceği belirtildi. Bu çerçevede TİAK, 1 Mayıs tarihinde TNS A.Ş. tarafından rapor üretilmeyeceğini ve yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında konuya ilişkin alınacak kararların […]

30.04.2012 - 00:00 | MediaCat

TİAK Yönetik Kurulu Başkanı Dr. Hidayet Karaca tarafından bugün yapılan bilgilendirmede; TNS A.Ş.’ye yapılan yazılı bildirimde, 1 Mayıs 2012’de rating raporu üretilmeyeceği ve yeni tarih için 02.05.2012’ de yapılacak Yönetim Kurulu toplantısının sonucunun bekleneceği belirtildi.

Bu çerçevede TİAK, 1 Mayıs tarihinde TNS A.Ş. tarafından rapor üretilmeyeceğini ve yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında konuya ilişkin alınacak kararların TİAK paydaşlarıyla paylaşılacağını ifade etmiş oldu.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.