THY’nin Shop&Miles kredi kartı ihalesi sonuçlandı

THY’nin tek resmi kredi kartı olarak kullanılan Shop&Miles...

02.09.2008 - 17:24 | MediaCat

Garanti Bankası ve Türk Hava Yolları’nın (THY) Özel Yolcu Programı Miles&Smiles arasında bulunan, uçakla sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarına yönelik Shop&Miles ortaklığı, yenilenen anlaşma şartları gereğince 2011 yılına kadar uzatıldı. Buna göre, halen THY’nin tek resmi kredi kartı olarak kullanılan Shop&Miles, yine Garanti Bankası tarafından sunulmaya devam edecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan THY İş Geliştirme Başkanı Dr. Haşmet Gökırmak, Türk Hava Yolları’nın Star Alliance’a katılımı sonrasında Miles&Smiles programının daha da güçlendiğini belirtti. Gökırmak, “Miles&Smiles üyelerine birliğe dahil 21 havayoluyla dünyanın 965 noktasına yapılan uçuşlardan mil kazanma ve ödül bilet alma olanağı sağlandı. Miles&Smiles programı, yeni projeler, yeni ortaklıklar ve işbirlikleriyle hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Shop&Miles için yapılan yeni ihale şartları da, bu yeniliklere paralel olarak daha fazla seçenekli hizmet sunacak şekilde tasarlandı. Garanti Bankası’nın işbirliğiyle yürütülen Shop&Miles programından kazanılan 8 yıllık tecrübe ve yeni hizmet anlayışımızla, Miles&Smiles üyelerine daha zengin ve iyi hizmet sunacağız.” dedi.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge ise “Garanti, THY işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke imza atarak, 8 yıl önce uçuş mili kazandırma özelliğine sahip kredi kartını kullanıma sunmuştu. Shop&Miles, geride bıraktığımız dönemde, bankamızın ve Türk Hava Yolları’nın çalışmalarıyla büyümeye, güçlenmeye devam etti. Bugün adı prestijle özdeşleşen Shop&Miles markası, sahip olduğu özelliklerle uçakla sık seyahat edenlerin ilk tercihi haline geldi. Shop&Miles’ın öncü ve lider konumunu, önümüzdeki dönemde yeni ve sürpriz özelliklerle güçlendireceğiz. Bu süprizlerden ilki ise American Express ayrıcalıklarıyla Shop&Miles programını birleştirmek olacak.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.