THY Toronto hattını Hidayet ile tanıtacak

Türk Hava Yolları (THY), Kanada'nın Toronto kentine başlayan doğrudan uçuşların tanıtımında rol alması için...

17.08.2009 - 11:22 | MediaCat

Türk Hava Yolları (THY), Kanada’nın Toronto kentine başlayan doğrudan uçuşların tanıtımında rol alması için Milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu ile görüşme başlattı.

Filoya katılan B 777–300 tipi uçaklardaki first class sınıfın tanıtımı için Oscar ödüllü Hollyvvood yıldızı Kevin Costner ile anlaşan THY yönetimi, 117. uçuş noktası Toronto hattının reklam filmlerinde ise NBA basketbol takımlarından Toronto Raptors’a transfer olan Hidayet Türkoğlu’ nun rol almasını istiyor.

THY yetkilileri, Türkoğlu’nun tanıtım reklamlarında oynaması için görüşmelerin sürdüğünü ifade ederek, Toronto hattının kendileri için önem taşıdığını ve büyük bir reklam kampanyasıyla uçuşlarla ilgili bilgileri geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflediklerini söyledi. Uçuşların başladığı dönemde Hidayet Türkoglu’nun Toronto Raptors’a transfer olduğunu dile getiren THY Genel Müdürü Temel Kotil, “Kendisi bize büyük katkı sağlayacak.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.