THY perakendeye giriyor

Türk Hava Yolları “WE’R From Turkey” markası ile Türkiye’ye özgü tatları müşterilerine sunuyor.

25.12.2014 - 16:12 | Ali Kuru

Türk Hava Yolları “WE’R From Turkey” markası ile Türkiye’ye özgü tatları müşterilerine sunuyor.

Türk Hava Yolları (THY), ülkemize özgü tatları marka kültürü ile harmanladığı yeni bir konsepti hayata geçiriyor. Türkiye’nin özgün ve nitelikli ürünlerinden örnekleri, WE’R markasıyla satışa çıkarıyor. Marka, “We are from Turkey” mesajıyla tüketicisiyle buluşan WE’R ürünlerini Türkiye deneyiminin en güzel anlarının hatırlatıcısı haline dönüştürmeyi hedefliyor.

WE’R ürün portföyünde şu an için zeytinyağından reçele, Türk lokumundan Türk kahvesi ve geleneksel şekerlemelere, kuruyemişten kuru meyveye kadar değişen, Anadolu’da binlerce yıldır damakları tatlandıran onlarca özgün lezzet bulunuyor. Ürünler, Nar Gourmet tarafından WE’R için özel olarak üretiliyor.

WE’R için oluşturulan internet sitesinde yapılacak online alışverişlerde THY‘nin sadakat programı Miles&Smiles‘da biriktirilen puanlar da kullanılabiliyor.

Ambalaj yaklaşımı

WE’R’ın ambalaj tasarımları görselleştirilirken de geleneksel Türk sanatlarından ilham alınmış. Tasarımlarda yaprak, çiçek ve meyve desenleri; perspektifsiz, net ve gölgesiz olarak işlenip, tarama ve akıtma ile boyandıktan sonra ince fırça darbeleriyle resmedilerek, çiçek minyatürleri anlamına gelen Şukufe sanatının modern birer yorumuna dönüşüyor.

Kahve fincanı ve çay bardağı gibi ürünlerde ise Rumi motifler öne çıkıyor.

[GaleriEkle url=”wer-from-turkey”]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.