the uniclub’ta yaz sona erdi

Gençlik Pazarlaması alanında hizmet veren the uniclub, yazın sona ermesi ve üniversitelerin açılması ile birlikte devam eden ve yeni başlayan projeleri ile markalarla gençlik arasında köprü kurmaya devam ediyor…

05.09.2007 - 11:54 | MediaCat

Gençlik Pazarlaması alanında hizmet veren the uniclub, yazın sona ermesi ve üniversitelerin açılması ile birlikte devam eden ve yeni başlayan projeleri ile markalarla gençlik arasında köprü kurmaya devam ediyor…

Yaz sona erdi, tatil bitti! Yazın birçok marka için gerçekleştirdiğimiz festivallerin, açık hava etkinliklerinin, konserlerin ardından okulların açılması ile yeni sezonda devam edeceğimiz ve başlatacağımız projelerimizle birlikte the uniclub’ta da yaz bitti. the uniclub yaş ortalaması 24 olan ve bu yıl 28 kişiye ulaşan kadrosu ile markalar için sunduğu farklı, yaratıcı ve kalıcı pazarlama çözümleriyle gençliğin nabzını tutmaya devam ediyor.

Eylül Ayı Projelerinden Notlar:

• Rock’n Coke Çizgi Altı İletişimi; 1-2 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Rock’n Coke’un çizgi altı iletişimini gerçekleştiren the uniclub Rock’n Coke görselleriyle brand edilmiş 68 model Dodge Power Ram ve Vosvoslar ile tüm şehirde yapılan tanıtım faaliyetlerinin yanında; festival tarihine kadar Nişantaşı’nda cam fanusun içinde yaşayan Rocksesif ‘festival adamı’ ve Bağdat caddesinde sergilenen Vosvoslar ile Rock’n Coke tutkunlarına seslendi.

• Palmolive Fuga Branding; the uniclub, Palmolive ‘Thermal Spa’ duş jellerinin Fuga Spa ve duş alanlarındaki giydirmelerini gerçekleştiriyor. Kişisel bakımın favori markası Palmolive’in iki yeni Thermal Spa ürünü, bakımlı ve canlı bir cilde sahip olmak isteyenler için 2007 sonuna kadar Fuga’da.

• Marketingİst 2007; The uniclub, 20-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek pazarlama fuarı Marketingist 2007 için brand edilen minicooperlar ve mobil LCD ekran taşıyan host ve hosteslerle gerilla olarak çizgi altı iletişimini gerçekleştiriyor. Bu yıl da Marketingİst’in yüksek katılımla gerçekleşmesi planlanıyor.

• Back to School Projeleri; Burn, Apple IMC, Finansbank, Binboa, Eğitişim Kariyer Enstitusü gibi birçok marka için Türkiye’nin çeşitli üniversite kampüslerinde gerçekleşecek kampüs iletişimini birbirinden yaratıcı kampus etkinlikleriyle gerçekleştirmeye devam ediyor.

• Merchandising Ekipleri; 2006 sonunda logosunda youth’un yanında ‘zone’a da yer veren the uniclub, 90 kişilik merch ekipleri ile ve Microsoft, Hürriyet, Milliyet, Vestel gibi Türkiye’nin önde gelen markaları için; satış destek, tanıtım ve merch ekipleriyle yeni dönemde demüşterilerine satış destekli pazarlama çözümleri sunmaya devam ediyor.

Bilgi için
Nagihan Yiğit
Woman of communication
nagihan.yigit@uniclub.com.tr
0212 259 59 40
0533 352 51 96

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.