MediaCat

The North Face’ten geleceğin kâşiflerine destek

Reset Normal hareketini başlatan marka, geleceğin kâşiflerine 7 milyon dolarlık destek sunacak.

The North Face’ten geleceğin kâşiflerine destek

Outdoor markası The North Face, dünyanın dört bir yanından hayatlarına yeni hedef ve değerler katmak isteyenleri teşvik etmeye yönelik Reset Normal hareketini başlattı. Küresel ölçekli Reset Normal hareketi kapsamında, outdoor sporlarına ilgili olan ancak gerekli ekipmanlara erişimi olmayan geleceğin kâşiflerinin desteklenmesi amaçlanıyor.

The North Face, Reset Normal hareketinin bir parçası olarak, keşfe erişimi desteklemeye yardımcı olacak fikir ve potansiyel çözümler geliştirmek için kültür, eğlence, akademi ve outdoor uzmanlarını bir araya getirmeyi amaçlayan küresel burs fonu Explore Fund Council’i başlatacak. Bu uzman grubun öğrendikleri, keşfettikleri ve önerdikleri uygulamalar The North Face’in outdoor’da eşitlik ve herkes için eşit fırsat yaratma hedefiyle, kuruluşlara yapılacak 7 milyon dolarlık yardımı nasıl yönlendireceğine karar vermek için kullanılacak.

Marka bu kapsamda senarist, oyuncu ve yapımcı Lena Waithe ve yönetmen, dağcı ve global sporcusu Jimmy Chin ile işbirliği de yapıyor. Ek programlar aracılığıyla outdoor endüstrisindeki eşitlik ve fırsat ihtiyacını da ele almayı hedefleyen markanın Sid Lee imzalı reklam filmini Waithe seslendirirken, filmin müziği ise Aloe Blacc’e ait.

The North Face sporcu ve elçileri bireysel hikâyelerini ve 2020’de normallerini nasıl değiştirmek ve yenilemek istediklerini anlatan kişisel videolar oluşturacak. Dünyanın dört bir yanından herkesin bu kampanyaya katılmasını teşvik etmek amacıyla marka, 2020’de kendi normallerini yeniden belirleme sözü verenlerin bu sözü paylaşmaları için Instagram AR filtreleri ve TikTok filtrelerini yayınlamayı da planlıyor.

The Explore Fund aracılığıyla 10 yıldır keşiflerin önündeki engelleri kaldırmak ve keşfi herkes için daha erişilebilir hale getirmek için çalıştıklarını belirten The North Face Pazarlama ve Üründen Sorumlu Küresel Başkan Yardımcısı Steve Lesnard, “2020 yılı bu çalışmayı radikal bir şekilde hızlandırmamız ve bunu yapmamıza yardımcı olmak için geniş kapsamlı bir toplulukla işbirliği yapmamız gerektiğini kanıtladı. Lena ve Jimmy gibi değişim yaratan kişilerle çalışmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz ve Explore Fund konseyinin outdoor endüstrisi için yeni ve daha adil bir dönemi teşvik etmemize yardımcı olacağına inanıyorum” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.